ADANA GAZİANTEP VE YÖRESİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA BAŞKANI

“OSMAN KAPLANDAN ANLAMLI DAVET;

“DOSTLUĞU DAYANIŞMAYI ÖZÜMSEYEN VE TÜRK HALK MÜZİĞİNİ SEVEN DUYARLI DEĞERLERİ DERNEĞİMİZİN KOROSUNUN VERECEĞİ MUHTEŞEM KONSERİNE BEKLİYORUZ. KATILIMI  ARZU EDENLER İÇİN DAVETİYELER DERNEGİMİZDEN TEMİN EDİLEBİLİR...”

AYRICALIKLI HABER PORTALIMIZ  www.yasarkara.com.tr DUYARLI DEĞERLERE ÖNERİYOR

" İZMİRTUMED Uyuşturucu ya karşı olanlar bunu paylaşsın lütfen"

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisleri’nde, ÇGC Başkanı Cafer Esendemir’le bir araya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce; “Zaman Adana’nın aleyhine işlemiş” 13.05.2022

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisleri’nde, ÇGC Başkanı Cafer Esendemir’le bir araya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce;

“Zaman Adana’nın aleyhine işlemiş”

Memleket Partisi Genel Başkan Muharrem İnce, MYK Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Dudu, Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Mustafa Çağlayan, Hatay İl Başkanı Hasan Hüseyin Ata, Adana İl Başkanı Celal Güven, Yüreğir İlçe Başkanı Sait Doğan, Çukurova İlçe Başkanı Murat Aravi, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir’i ziyaret etti.

Genel Başkan Muharrem İnce, ÇGC Başkanı Cafer Esendemir’e nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti. Gündeme dair açıklamalarda da bulunan İnce; CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na ceza verilip, siyasi yasak getirilmesine tepki gösterdi. Kaftancıoğlu’nun bunu hak etmediğini savundu.

Adana’nın 1980’lerden günümüze çok gerilediğine dikkat çeken Başkan İnce; “1980’lerde Yeşilçam Filmlerinin çoğunda Adanalı ağalar, fabrikatörler, sanayiciler vardı. Pamuk tüccarları vardı. Bize o dönemde öğretmenlerimiz; Türkiye’nin kendi kendine yeten 7 ülkeden biri olduğunu söylerdi. İstanbul, Ankara, İzmir’den sonra 4.büyük kent olarak da Adana’yı gösterirlerdi.

Bunlar şimdi yok… Bursa, Kahramanmaraş, Gaziantep, Adana’yı geride bıraktı. Yılda 3 ürün alabilecek bereketli toprakların başkentidir Adana… Nasıl olurda 40 yılda bu kadar geriye gider? 1980 ile 2022 Adana’sını kıyaslayamazsınız. Zaman Adana’nın aleyhine işlemiş. Ben bir suçlama yapmıyorum. Bir tespitte bulunuyorum. Adanalıların siyasetçilerini, yöneticilerini sorgulaması lazım” dedi.

Adanalılara selamlarını gönderen Memleket Partisi Genel Başkanı İnce; “Türkiye’nin bereketli topraklarındayız. Bu yoksulluğu hak etmeyen insanlarız. Ülkemizin en bereketli topraklarından tüm Adanalılara refah ve bolluk diliyorum, selamlarımı gönderiyorum” diye konuştu.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir de konuşmasında; Memleket Partisi Genel Başkanı Sayın Muharrem İnce’yi ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Ülkenin gündeminin öncelikle ekonomi olduğunu, işsizliğin basın sektöründe de büyük bir sorun haline geldiğini, maliyet artışlarının aksine gelirlerin azaldığını ve basın çalışanlarının çok zor şartlar altında görev yaptığını dile getirdi.

 

 

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021  
YÖNETİM PANEL
​​​​

İlgili Yayınlar Google Video-Yazı ve Görseller (Fotograflar) İçin

Yaşar Kara YANKI  ismini Takip Ediniz

www.polyannasucci.com