ADANA GAZİANTEP VE YÖRESİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA BAŞKANI

“OSMAN KAPLANDAN ANLAMLI DAVET;

“DOSTLUĞU DAYANIŞMAYI ÖZÜMSEYEN VE TÜRK HALK MÜZİĞİNİ SEVEN DUYARLI DEĞERLERİ DERNEĞİMİZİN KOROSUNUN VERECEĞİ MUHTEŞEM KONSERİNE BEKLİYORUZ. KATILIMI  ARZU EDENLER İÇİN DAVETİYELER DERNEGİMİZDEN TEMİN EDİLEBİLİR...”

AYRICALIKLI HABER PORTALIMIZ  www.yasarkara.com.tr DUYARLI DEĞERLERE ÖNERİYOR

" İZMİRTUMED Uyuşturucu ya karşı olanlar bunu paylaşsın lütfen"

SON SÖZÜ ESNAF SÖYLEDİ VE; ADANA ESOB SEÇİMLERİNDE BAŞKAN "NİYAZİ GÖGER" GÜVEN TAZELEDİ 08.05.2022

SON SÖZÜ ESNAF SÖYLEDİ VE;

ADANA ESOB SEÇİMLERİNDE BAŞKAN "NİYAZİ GÖGER" GÜVEN TAZELEDİ

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (Adana ESOB) 27. Olağan Genel Kurulunda Başkan Niyazi Göger güven tazeledi. 81 oy farkla seçimi alan Başkan Niyazi Göger, seçimin kazananının esnaf olduğunu söyledi.

Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen genel kurulda Divan başkanlığını Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Semt Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca yaptı.

Rekor düzeyde katılım sağlanan genel kurulda 587 delegeden 581’i oy kullandı. 4 oyun geçersiz sayıldığı seçimde sandık başına giden delege son sözü söyleyerek tercihini Başkan Niyazi Göger’den yana kullandı. Geçerli oyların 329’unu alan Başkan Niyazi Göger güven tazeledi. Yalçın Avcı ise 248 oy aldı.

Sonuçların açıklanmasının ardından konuşan Başkan Niyazi Göger, seçimin kazananının esnaf ve sanatkarlar olduğunu söyledi.

Genel kurulda oy kullanan delegenin tercihini hizmetin devamından yana kullandığını dile getiren Başkan Niyazi Göger, “Bin yıllık bir kadim bir geleneğe sahip olan esnaf ve sanatkarımızın terazisi hiçbir zaman hak ve adaletten şaşmamıştır. Genel kurulumuza da hür iradeleriyle oylarını kullanan delege arkadaşlarım hür iradeleriyle oylarını kullanarak, birlik ve beraberlik içinde mücadeleye devam mesajı vermiştir. Esnaf ve sanatkarlarımızdan aldığımız güçle hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Niyazi Göger, “Adana Esnaf Odaları Birliği, başkanlarıyla, yöneticileriyle, esnaf ve sanatkarlarıyla ulu bir çınar. Bayram havasında, birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuz beraberliğimizin en güzel nişanesi. Oy versin vermesin genel kurula katılan tüm başkanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyor, genel kurulumuzun birliğimize, odalarımıza, esnaf ve sanatkarlarımıza, şehrimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021  
YÖNETİM PANEL
​​​​

İlgili Yayınlar Google Video-Yazı ve Görseller (Fotograflar) İçin

Yaşar Kara YANKI  ismini Takip Ediniz

www.polyannasucci.com