ADANA GAZİANTEP VE YÖRESİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINA BAŞKANI

“OSMAN KAPLANDAN ANLAMLI DAVET;

“DOSTLUĞU DAYANIŞMAYI ÖZÜMSEYEN VE TÜRK HALK MÜZİĞİNİ SEVEN DUYARLI DEĞERLERİ DERNEĞİMİZİN KOROSUNUN VERECEĞİ MUHTEŞEM KONSERİNE BEKLİYORUZ. KATILIMI  ARZU EDENLER İÇİN DAVETİYELER DERNEGİMİZDEN TEMİN EDİLEBİLİR...”

AYRICALIKLI HABER PORTALIMIZ  www.yasarkara.com.tr DUYARLI DEĞERLERE ÖNERİYOR

" İZMİRTUMED Uyuşturucu ya karşı olanlar bunu paylaşsın lütfen"

ADANA ESOB BAŞKANI NİYAZİ GÖGER: “İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ ESNAF” 05.05.2022

ADANA ESOB BAŞKANI NİYAZİ GÖGER:

“İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ ESNAF”

 

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, göreve geldiği günden bu yana esnaf ve sanatkarın sorunlarının çözümü için mücadele ettiğini belirterek, “İşimiz hizmet, gücümüz esnaf” ifadelerini kullandı.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin geleneksel bayramlaşma töreni Birlik Başkanı Niyazi Göger’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binasında düzenlenen bayramlaşmaya merkez ve ilçe esnaf odaları başkanları ile yönetim kurulu üyeleri geniş katılım sağladı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Niyazi Göger, 2 yıl içerisinde gerçekleştirdiği hizmetler ve önümüzdeki 4 yılda hayata geçirmeyi hedeflediği projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Göreve geldiği günden bugüne kadar esnafı kalkındırmak ve geliştirmek için mücadele verdiğini dile getiren Başkan Niyazi Göger, “İki yıl gibi kısa bir zamanda Ceyhan’daki esnaf odalarımıza yeni hizmet binası kazandırdık. Sicil müdürlüğümüz modern bir yapıya kavuşturduk. Hizmet binamızı eldeki imkanlar dahilinde esnafımıza yakışır bir hale getirmeye çalıştık. Tüm bu çalışmaları hayata geçirirken de gücümüzü esnaf ve sanatkarımızdan aldık” şeklinde konuştu.

Önümüzdeki 4 yıllık dönem içerisinde iki büyük projeyi, esnaf ve sanatkarlara, Adana’ya kazandıracaklarını kaydeden Başkan Niyazi Göger, “Adana ESOB Eğitim ve Sosyal Tesisiyle ilgili görüşmeler tamamlandı. Proje hazırlanıyor. Hizmet binamızla ilgili de yer tahsisi konusunda yaptığımız görüşmeler sonuçlanmak üzere. İnşallah bu iki projenin de temelini önümüzdeki dönemde atacağız. Ceyhan’da olduğu gibi Kozan’daki odalarımıza da yeni hizmet binası kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Adana ESOB Olağan Genel Kurulu’na ilişkin istişarede de bulunulan bayramlaşma törenine katılan oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, hizmetin devamı için Başkan Niyazi Göger’i desteklediklerini dile getirdi.

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 50.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2021  
YÖNETİM PANEL
​​​​

İlgili Yayınlar Google Video-Yazı ve Görseller (Fotograflar) İçin

Yaşar Kara YANKI  ismini Takip Ediniz

www.polyannasucci.com