BEYLİKDÜZÜ’NÜN SEVİLEN ÇALIŞKAN HANIM MUHTARI SEYHAN TOPALOĞLU’NDAN PANDEMİ ADINA VATANDAŞLARA DUYARLI ÇAĞRI;“SAHADA SİZİN İÇİN VARIZ.LÜTFEN EVİNİZDE KALIN...” 11.09.2020

 

BEYLİKDÜZÜ’NÜN SEVİLEN ÇALIŞKAN HANIM MUHTARI SEYHAN TOPALOĞLU’NDAN PANDEMİ ADINA VATANDAŞLARA DUYARLI ÇAĞRI;“SAHADA SİZİN İÇİN VARIZ.LÜTFEN EVİNİZDE KALIN...”

İstanbul Beylikdüzü ilçemizin önemli mahallelerinden ve  ismini ülkemizde bir döneme imza atmış mekanı cennet  Bakan payeli siyasi kimliklerimizden birisi olan  Merhum Adnan Kahveci’den alan; Adnan Kahveci mahallemizin, mahalle  içinde bulunduğu toplumun neredeyse her katmanıyla buluşmuş kucaklaşmış  sevilen sayılan ve çalışkan değerli Hanım Muhtarı  Seyhan TOPALOĞLU’ nu  ülkemizin 01 Kenti bugün ta Adana’dan ve ülkemizde 61 vilayette büyük olduğu bilinen Merkez  Seyhan ilçemizde dünyaya yayın yapan www.yasarkara.com.tr haber sitemie önemli bir ayrıcalıklı açıklamasıyla paylaşımıyla konuk seçtik. Öncelikle Saygıdeğer muhtarımız Seyhan TOPALOĞLU’na ta buralardan sevgi saygı dolu Adana iklimi gibi sımsıcak duygularla başarı temennisiyle selamlıyoruz:

Ve İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahalle Muhtarı Sıfatıyla Seyhan TOPALOĞLU’nun Pandemi nedeniyle vatandaşlarına yaptığı duyarlı çağrıyı özetle aynen aktarıyoruz:

“Kıymetli Komşularımız Ülkemizi Etkileyen Korana Virüsü Salgını Utanılacak, Saklanacak, Bir Hastalık Değildir.!! Öldürücü Bir Hastalıktır.!! Bu Hastalığa Yakalanan Komşularımız İzolasyon Kurallarına Dikkat Ederek Lütfen Evinizden Çıkmayın.!! Kendimizi ve Sevdiklerimizi Korumak En Önemli Gerçeğimizdir. Sosyal Mesafe ,Hijyen ve Maske Kurallarına Uyarak Bu Salgından Az Yara Alarak Kurtulabilmek Dileğiyle…” Tabiki söz konusu yazıya günün manası nedeniyle Hayırlı Cumalar temennisiyle selamlarını iletiyoruz sağolsun varolasun…   

Yaşar KARA - Derin düşünce ve haber portalı - Habercilite 49.Yıl
Sitemizde yayınlanan materyallerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yaşar KARA © 2006-2020
YÖNETİM PANELİ